• W minionym tygodniu zrealizowano 174 interwencje.

  • Nie emituje zanieczyszczeń, nie hałasuje, nie straszne mu są korki uliczne, błyskawicznie dotrze w każde miejsce. Po raz pierwszy w tym sezonie na ulice Świdnicy wyjechał patrol rowerowy straży miejskiej.

  • O godzinie 11.47 dyspozytor Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy powiadomił dyżurnego straży miejskiej o konieczności udzielenia wsparcia w związku z zagrożeniem wybuchem na ulicy Siostrzanej.

  • Sierż. Jakub Pasiewicz pełniący na co dzień służbę w Wydziale Prewencji Komisariatu Policji w Żarowie, a prywatnie pasjonat biegania, zajął V miejsce wśród funkcjonariuszy biorących udział 12. PKO Poznań Półmaraton. Na linii startu stanęło 118 policjantów i policjantek z całego kraju. W ramach zawodów, pod patronatem Komendanta Głównego Policji, rozegrano Mistrzostwa Polski Policji w Półmaratonie.

    Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg Publicznych informuje!

    Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg Publicznych Starostwa Powiatowego w Świdnicy informuje, że w dniu 2 maja 2019 r. będzie czynny w godzinach od 7.15 do 15.15 (obsługa Klientów od 7.30 do 14.30).