Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Świdnica

Świdniccy policjanci w ciągu ostatniego weekendu zatrzymali na terenie naszego powiatu kolejnych pięć osób poszukiwanych. Wszyscy zatrzymani to mężczyźni, którzy ukrywali się przed sądem oraz prokuraturą. Trzech z nich miało do odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy od początku 2019 roku zatrzymali już 104 osoby poszukiwane.

Nie stawiają się na czynności procesowe, takie jak chociażby przesłuchanie, ukrywają się w celu uniknięcia odbycia kary pozbawienia wolności, czy nie wracają do zakładów karnych z udzielonych im przepustek. Podstawy poszukiwań są różne, jednak ilość osób próbujących przechytrzyć wymiar sprawiedliwości wciąż jest spora.

Świdniccy policjanci w ciągu ostatniego weekendu zatrzymali na terenie naszego powiatu kolejnych pięć osób poszukiwanych. Wszyscy zatrzymani to mężczyźni, w wieku od 26 do 44 lat. Ukrywali się oni przed sądem oraz prokuraturą. Trzech z nich miało do odbycia kary pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy oraz jednostek podległych z terenu naszego powiatu, od początku 2019 roku zatrzymali już 104 osoby poszukiwane.

Oficer Prasowy  

Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy 

st. sierż. Magdalena Ząbek


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.