Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Świdnica

Świdniccy policjanci w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu świdnickiego apelują, by nie narażać siebie oraz swojej rodziny na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem i pozostać w domach. PRZYPOMINAMY, aby opuszczanie miejsca zamieszkania ograniczyć do niezbędnego minimum. Wychodzenie z domu, spotykanie się z ludźmi zwiększa ryzyko zarażenia i w konsekwencji przeniesienia choroby na bliskie nam osoby.

W związku z obowiązującym stanem pandemii świdniccy policjanci APELUJĄ do wszystkich mieszkańców, by w trosce o bezpieczeństwo własne oraz swoich najbliższych, pozostali w domach. W celu zmniejszenia ryzyka zarażenia się koronawirusem, unikajmy przebywania w  większych grupach. Jeżeli nie ma ku temu wyraźnej potrzeby, wynikającej z konieczności zaspokojenia podstawowych potrzeb (niezbędne zakupy, zaopatrzenie w lekarstwa), nie wychodźmy z domu.

 

Apelujemy również o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, polegające na przestrzeganiu wprowadzonych ograniczeń, współpracy z instytucjami państwowymi i realizowaniu ich poleceń. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich respektujmy zalecenia służb.

 

Oficer Prasowy  
Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy  
sierż. szt. Magdalena Ząbek

 

Powiązane wiadomości