Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Świdnica

Koncepcja „Senior Online”, to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich jednostkach powiatowych województwa w jednym czasie. Funkcjonariusze cykl spotkań rozpoczęli 1 marca. Drugi program na żywo zaprezentowany zostanie już 12 kwietnia o godzinie 9:00 na platformie YouTube.Serdecznie zapraszamy!

W dobie pandemii, w związku z tym, iż nie są wskazane spotkania twarzą w twarz, właśnie przez internet chcemy trafić do seniorów i uwrażliwić ich oraz resztę społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstw.

Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, taki jak oszustwa, kradzieże rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

Materiały udostępnione zostaną także w lokalnych mediach. Wszyscy, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w takim spotkaniu profilaktycznym, otrzymają również informacje do jakich zdarzeń z udziałem seniorów doszło na naszym terenie, jak również dostaną możliwość zadawania pytania, na które w trakcie programu odpowie policjant.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z policjantami w dniu 12 kwietnia 2021 roku od godziny 9.00 w serwisie Youtube na profilu Koemdy Powiatowej Policji w Świdnicy 

https://youtu.be/sr9YYlXEHNQ