Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Świdnica

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zapraszają seniorów i nie tylko ! na kolejne spotkanie w sieci na żywo, które odbędzie się 6 grudnia 2021 roku w godzinach 9.00-9.30 w świdnickiej komendzie w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. Wystarczy , że klikniesz w nasz link https://youtu.be/Xv_lSjmh4_I

Spotkanie prowadzić będą policjanci  z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.  

Ideą programu są cykliczne spotkania on-line funkcjonariuszy policji z seniorami z terenu województwa dolnośląskiego. Celem działań jest przede wszystkim ułatwienie seniorom kontaktu z policjantami i uwrażliwienie seniorów, ale także całego społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa.

Ponadto uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania on-line  mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże, rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa. Seniorzy, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w  takim spotkaniu profilaktycznym uzyskają informacje, do jakich zdarzeń doszło na naszym terenie, jak również będą mogli zadawać pytania, na które w trakcie spotkania lub po odpowiedzą policjanci.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby chętne na kolejne spotkanie, które odbędzie się 6 grudnia 2021 roku
w godzinach 9.00-9.30  w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy  pod linkiem

https://youtu.be/Xv_lSjmh4_I

 

Oficer Prasowy KPP Świdnica
mł. asp. Magdalena Ząbek