Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. To szybki i łatwy sposób na kontakt z dzielnicowym. Wystarczy wpisać własny adres lub imię i nazwisko dzielnicowego. Jednym kliknięciem aplikacja połączy nas z policjantem. Wyszukiwarka dzielnicowych jest bezpłatna i nie potrzebuje dostępu do internetu.

Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić, wystarczy wpisać na przykład własny adres, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem, wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline bez dostępu do internetu.


Aplikacja „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Dodaliśmy do niej dodatkowe jednostki, między innymi rewiry dzielnicowych oraz posterunki. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo „Moja komenda” umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym.

„Moja Komenda” dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS. Usługa jest bezpłatna.


Aplikację „Moja Komenda" można pobrać: