Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Świątecznie w Świdnicy”


Już po raz ósmy zapraszamy miłośników fotografii, nie tylko świdniczan, do udziału w konkursie „Świątecznie w Świdnicy”. Czekamy na zdjęcia, które uchwycą klimat Świąt Bożego Narodzenia ujęty na tle miasta. Powinny zostać one wykonane w terminie od 6 grudnia br. do dnia zakończenia przyjmowania zgłoszeń, czyli do 7 stycznia 2024 roku.

Fotografie mogą przedstawiać osoby, przedmioty czy też budynki, oczywiście z akcentem świątecznym. Mogą być one zabawne, portretowe, panoramiczne. Najważniejszym elementem zdjęcia musi być rozpoznawalne w tle miasto Świdnica.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia, które należy przesłać w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na świąteczne fotografie czekamy do 7 stycznia 2024 roku.

Ogłoszenie wyników odbędzie się w czwartek, 11 stycznia o godz. 18.00 w wieży ratuszowej.  Zdjęcia zostaną opublikowane na oficjalnym profilu miasta na Facebooku - Świdnica rynek z tradycjami oraz na profilu Świdnicka Kolęda. Dla zwycięzców przewidziane są bony o łącznej wartości 1000 zł.  

Regulamin