Uwaga! Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach poszukują zaginionego 55-letniego ROBERTA STEC. Mężczyzna ostatni raz widziany był przez rodzinę w nocy 23 stycznia. Od tej pory najbliżsi nie wiedzą gdzie mężczyzna przebywa. Dlatego też zwracamy się z apelem do wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu ROBERTA STEC o kontakt z Policją.

Robert STEC ostatni raz widziany był przez rodzinę 23 stycznia około godziny 02:30. Rano mężczyzny nie było już w domu. Do momentu zgłoszenia faktu mundurowym, nie skontaktował się z nikim z najbliższych. Rodzina nie ma informacji, gdzie może przebywać

Zaginiony to: ROBERT STEC ma 55 lat, 175 cm wzrostu, krótkie czarne włosy z zakolami, lekko siwiejące, jest otyłej postury ciała.

W chwili zaginięcia mógł być ubrany w kurtkę jesienną ortalionową koloru granatowego, czarną czapkę zimową, czarne adidasy z czerwonymi dodatkami, spodnie jeansowe ciemne lub dresowe moro.

Wszystkich mających informacje, o tym gdzie w/w mężczyzna może przebywać, prosimy o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 lub bezpośrednio z Komisariatem Policji w Świebodzicach przy ul. Wiejskiej 22b lub telefonicznie 47 87 55 520 oraz można kontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Świdnicy przy ul. Jagielońskiej 23 lub telefonicznie 47 87 552 00 lub 47 87 552 19).

Oficer Prasowy KPP Świdnica

asp. Magdalena Ząbek