Chcesz zostać świdnickim policjantem, ale zastanawiasz się czy podołasz testem sprawności fizycznej. Teraz nie musisz już się zastanawiać, bo możesz sprawdzić się na torze. Wydział Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu pomaga przygotować się osobom chcącym służyć w naszych szeregach, przygotowując ich do testu sprawności fizycznej. Zajęcia odbywają się we wtorki i piątki w Szkole Tenisa AS Wrocław przy ul. Kozanowskiej 69.

We Wrocławiu policjanci organizują spotkania dla osób zainteresowanych wstąpieniem do służby w Policji. Odbywają się one na terenie hali sportowej Szkoły Tesisa we Wrocławiu we wtorki od godz. 11:30 oraz w piątki  od godz. 12:30- bez konieczności wcześniejszego zgłoszenia swoej obecności.

Wszystkie osoby, zostaną zapoznane ze schematem pokonania sprawnościowego toru przeszkód. Każdy uczestnik będzie też mógł zobaczyć, jak poprawnie wykonywać kolejne ćwiczenia i jak robić to najszybciej. Kiedy przyszli kandydaci zobaczą, jak policyjny instruktor pokonuje kolejne przeszkody, sami będą mogli podjąć taką próbę.

Przypominamy, że chętni do udziału w zajęciach zobowiązani są wyposażyć się także w strój sportowy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Wydziałem Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu pod nrumerem telefonu 47 871 34 47 lub 47 87 140 44 lub z Zespołem Kadr i Szkolenia w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy pod numerem 47 87 552 03 lub  47 84553 38.

Zobacz jakie to łatwe:   Film instruktażowy przedstawiający test sprawności stosowany wobec kandydatów do służby w Policji

 

asp. Magdalena Ząbek

Oficer Prasowy KPP Świdnica