Konsultacje nowego programu ochrony zdrowia psychicznego w Świdnicy
Zaplanowano konsultacje społeczne w sprawie zdrowia psychicznego mieszkańców naszego powiatu, które odbędą się w najbliższych dniach. Inicjatywa ta skupia się na rozwoju Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2023-2030.
  1. Konsultacje rozpoczną się 24 kwietnia 2024 r.
  2. Zakończenie procesu zbierania opinii przewidziano na 2 maja 2024 r.
  3. Zachęca się do udziału organizacje pozarządowe oraz inne podmioty uprawnione.
  4. Opinie można przesyłać mailowo lub osobiście w siedzibie Starostwa.

W ramach nadchodzących konsultacji, każdy zainteresowany będzie mógł wyrazić swoje zdanie na temat proponowanych rozwiązań, które mają na celu poprawę stanu zdrowia psychicznego mieszkańców. Jest to szansa, aby wpłynąć na kształtowanie lokalnej polityki zdrowotnej, która bezpośrednio wpływa na dobrostan społeczny.

Opinie należy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub dostarczyć osobiście do Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych, który mieści się przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 7, pokój 315. To istotne, aby każdy, kto czuje się związany z tą sprawą, mógł podzielić się swoimi przemyśleniami i sugestiami, które mogą przyczynić się do lepszego dostosowania programu do potrzeb społeczności.

Przez te kilka dni, każdy z nas ma możliwość stać się częścią ważnego procesu, który ma na celu budowanie silniejszego i zdrowszego środowiska dla nas wszystkich. Nie przegap okazji do wyrażenia swoich opinii i pomóż kształtować przyszłość ochrony zdrowia psychicznego w naszym powiecie.


Wg inf z: Starostwo Powiatowe w Świdnicy