Planujesz swój dzień w Świdnicy i zastanawiasz się, jaką pogoda Świdnica ma dla Ciebie dzisiaj? Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby efektywnie zaplanować swój czas w tym urokliwym mieście.

Świdnica, znana ze swojego historycznego uroku i pięknych zabytków, potrafi czasami zaskoczyć gwałtownymi zmianami pogody. Jeśli chcesz być zawsze przygotowany na kaprysy natury, nasza strona dostarcza najbardziej aktualnych informacji o nadchodzących burzach. Dzięki naszym narzędziom możesz szybko i łatwo sprawdzić, czy zbliża się burza Świdnica, co pozwoli Ci odpowiednio zaplanować swoje aktywności. Nasze szczegółowe mapy burzowe, aktualizowane w czasie rzeczywistym, pokazują dokładnie, kiedy i gdzie można spodziewać się burzy, co jest bardzo ważne, gdy planujesz dzień pełen zwiedzania czy relaksu na świeżym powietrzu.

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na spacer po malowniczym rynku, czy zwiedzasz gotycką katedrę, wiedza o nadchodzącej Świdnica burza pozwoli Ci uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Dzięki naszej stronie, każda burza w Świdnica nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem, a Ty będziesz mógł cieszyć się wszystkimi atrakcjami miasta z pełnym spokojem ducha.

Zacznijmy od pogody długoterminowej Świdnica oraz pogody dlugoterminowej Świdnica. Te prognozy to jak spojrzenie w przyszłość, dające Ci możliwość lepszego planowania nadchodzących tygodni. Czy to planowanie wakacyjnych przygód czy zimowych aktywności, warto wiedzieć, co przyniesie przyszłość. A co z dzisiejszym dniem? Pogoda na dziś Świdnica oraz pogoda na dzisiaj Świdnica dostarczają Ci aktualnych informacji, które są niezbędne do dostosowania Twoich planów do dzisiejszych warunków. Niezależnie od pory roku, bądź zawsze o krok przed pogodą!

Dla tych, którzy chcą być na bieżąco, pogoda Świdnica godzinowa jest idealna. Dzięki niej możesz planować swoje działania z dokładnością do godziny, unikając niespodzianek pogodowych. Pogoda Świdnica jutro oraz pogoda na jutro Świdnica mogą przynieść nowe wyzwania. Sprawdzanie prognozy wieczorem to świetny sposób, aby być przygotowanym na nadchodzący dzień.

Prognoza pogody Świdnica z naszą mapą to Twoje okno na aktualne warunki pogodowe. Dzięki niej możesz planować swoje działania z większą pewnością. Dla tych, którzy chcą spojrzeć jeszcze dalej, pogoda na 16 dni Świdnica oferuje rozszerzoną perspektywę, pozwalając na długoterminowe planowanie i przygotowanie na różne scenariusze pogodowe.

Porady dla mieszkańców:

 • Bądź przygotowany na zmienne warunki: W Świdnicy pogoda może szybko się zmieniać. Zawsze miej przy sobie coś na deszcz i dodatkową warstwę na chłodniejsze dni.

 • Sprawdzaj prognozy regularnie: Zarówno pogoda na dziś Świdnica, jak i pogoda Świdnica godzinowa są kluczowe do efektywnego planowania dnia.

 • Planuj z wyprzedzeniem: Używając pogody długoterminowej Świdnica i pogody na 16 dni Świdnica, możesz lepiej zaplanować swoje wydarzenia i aktywności.

 • Korzystaj z różnych źródeł: Sprawdzaj prognozy na różnych stronach i aplikacjach, aby uzyskać pełniejszy obraz pogody.

 • Dostosuj plany do pogody: Nie pozwól, by zła pogoda pokrzyżowała Twoje plany. Bądź elastyczny i gotowy na dostosowanie swoich działań do aktualnych warunków.

Pamiętaj, że dobra znajomość pogody to nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo. Bądź zawsze o krok przed pogodą!

 

Aktualna pogoda Świdnica

 

 

Aktualne ostrzeżenia Świdnica

 

Ostrzeżenia meteorologiczne Świdnica

Mapa ostrzeżeń dla Polski

 1. Zagrożenie Stopień I Stopień II Stopień III (najwyższy)
 2. Trąby powietrzne

  ryzyko niewielkie

  ryzyko umiarkowane

  ryzyko wysokie

 3. Burze

  deszcz od 15 do 40 mm
  wiatr w porywach od 60 do 90 km/h
  grad poniżej 2 cm

  deszcz od 41 do 70 mm
  wiatr w porywach od 91 do 110 km/h
  grad od 2 do 5 cm

  deszcz powyżej 70 mm
  wiatr w porywach powyżej 110 km/h
  grad powyżej 5 cm

 4. Opady

  deszcz od 25 do 40 mm w ciągu 24 godzin
  lub
  śnieg od 10 do 15 cm w ciągu 24 godzin

  deszcz od 41 do 70 mm w ciągu 24 godzin
  lub
  śnieg od 16 do 30 cm w ciągu 24 godzin
  lub
  śnieg od 10 do 15 cm w ciągu 12 godzin

  deszcz powyżej 70 mm w ciągu 24 godzin
  lub
  śnieg powyżej 30 cm w ciągu 24 godzin
  lub
  śnieg powyżej 15 cm w ciągu 12 godzin

 5. Wiatr

  w porywach od 70 do 90 km/h

  w porywach od 91 do 110 km/h

  w porywach powyżej 110 km/h

 6. Upał

  od 30 do 34°C

  od 35 do 38°C

  powyżej 38°C

 7. Mróz

  od -20 do -25°C

  od -26 do -30°C

  poniżej -30°C

 

 

 

Mapa burzowa Świdnica

Mapa burzowa Polski

 1. 0-15
  minut temu

 2. 15-30
  minut temu

 3. 30-45
  minut temu

 4. 45-60
  minut temu

 5. 60-75
  minut temu

 6. 75-90
  minut temu

 7. 90-105
  minut temu

 8. 105-120
  minut temu