Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Świątecznie w Świdnicy”


Już po raz ósmy zapraszamy miłośników fotografii, nie tylko świdniczan, do udziału w konkursie „Świątecznie w Świdnicy”. Czekamy na zdjęcia, które uchwycą klimat Świąt Bożego Narodzenia ujęty na tle miasta. Powinny zostać one wykonane w terminie od 6 grudnia br. do dnia zakończenia przyjmowania zgłoszeń, czyli do 6 stycznia 2023 roku.

Fotografie mogą przedstawiać osoby, przedmioty czy też budynki, oczywiście z akcentem świątecznym. Mogą być one zabawne, portretowe, panoramiczne. Najważniejszym elementem zdjęcia jest to, aby w tle rozpoznawalne było miasto Świdnica.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia, które należy przesłać w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na świąteczne fotografie czekamy do 6 stycznia 2023 roku.

Ogłoszenie wyników odbędzie się w środę, 11 stycznia o godz. 18.00 w wieży ratuszowej.  Zdjęcia zostaną opublikowane na oficjalnym profilu miasta na Facebooku - Świdnica rynek z tradycjami oraz na profilu Świdnicka Kolęda, Jarmark Bożonarodzeniowy. Dla zwycięzców przewidziane są bony o łącznej wartości 1000 zł.  

Regulamin konkursu.