Webinarium dla seniorów: Jak bezpiecznie korzystać z bankowości elektronicznej
Już w czerwcu seniorzy i ich opiekunowie będą mieli okazję wziąć udział w specjalnym webinarium poświęconym bezpieczeństwu w bankowości elektronicznej. To doskonała okazja, by nauczyć się, jak unikać zagrożeń w sieci.
  1. Webinarium odbędzie się 18 czerwca 2024 roku.
  2. Spotkanie potrwa od godziny 10:00 do 12:30.
  3. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
  4. Organizatorami są Urząd Komisji Nadzoru Finansowego i Komenda Główna Policji.

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego we współpracy z Komendą Główną Policji zaprasza seniorów oraz ich opiekunów na drugą edycję webinarium CEDUR zatytułowanego „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów”. Spotkanie odbędzie się 18 czerwca 2024 roku w godzinach od 10:00 do 12:30.

Webinarium jest przeznaczone zarówno dla indywidualnych uczestników, jak i dla grup zorganizowanych, takich jak domy seniora, kluby seniora, domy pomocy społecznej czy biblioteki. W przypadku zgłoszeń grupowych, konieczne jest podanie przybliżonej liczby uczestników w formularzu rejestracyjnym.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, niezbędne jest stabilne połączenie internetowe. Uczestnicy będą mogli dołączyć do spotkania za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu zaproszenia na spotkanie.

Potwierdzenia uczestnictwa będą wysyłane przed webinarium, a dla zgłoszeń dokonanych w dniu wydarzenia – na bieżąco. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia webinarium. Udział w webinarium jest całkowicie bezpłatny.

To wydarzenie jest doskonałą okazją, aby dowiedzieć się, jakie zagrożenia mogą czyhać na seniorów w Internecie i jak się przed nimi skutecznie bronić. Dzięki współpracy z ekspertami z Komisji Nadzoru Finansowego oraz Komendy Głównej Policji, uczestnicy zdobędą cenną wiedzę, która pomoże im bezpiecznie korzystać z bankowości elektronicznej.

Nie przegap tej okazji – zadbaj o swoje bezpieczeństwo w sieci, uczestnicząc w webinarium!


Według informacji z: KPP Świdnica