Dzień otwarty w KPP Świdnica: Wstąp w szeregi policji!
Interesujesz się pracą w Policji? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o rekrutacji i wymogach? Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy zaprasza na dzień otwarty, który może rozwiać Twoje wątpliwości i pomóc podjąć decyzję.
  1. Dzień otwarty odbędzie się 13 czerwca w godz. 16:00-18:00.
  2. Możliwość rozmowy z funkcjonariuszami i złożenia dokumentów rekrutacyjnych.
  3. Całoroczny nabór do Policji.
  4. Najbliższe terminy przyjęć do Policji: 8 lipca, 9 września, 30 października, 30 grudnia.

Wszystkie osoby zainteresowane służbą w Policji mają wyjątkową okazję, aby poznać szczegóły dotyczące rekrutacji i wymagań stawianych kandydatom. Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy otwiera swoje drzwi 13 czerwca w godz. 16:00-18:00. Podczas tego dnia otwartego każdy będzie mógł uzyskać szczegółowe informacje na temat procesu rekrutacji oraz złożyć niezbędne dokumenty.

W ramach dnia otwartego kandydaci będą mieli możliwość bezpośredniej rozmowy z funkcjonariuszami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jakie są poszczególne etapy rekrutacji i jakie wymogi trzeba spełnić, aby dołączyć do szeregów Policji.

Jeśli nie możesz uczestniczyć w dniu otwartym, nie martw się. Nabór do służby w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy prowadzony jest przez cały rok. Dokumenty rekrutacyjne można składać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00 w Zespole Kadr i Szkolenia przy ul. Jagiellońskiej 23. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonu: 47 87 55 203 lub 47 87 55 121.

Najbliższe terminy przyjęć do Policji na rok 2024 to: 8 lipca, 9 września, 30 października oraz 30 grudnia. To doskonała okazja, aby rozpocząć swoją karierę w służbach mundurowych i stać się częścią zespołu, który dba o bezpieczeństwo mieszkańców.

Nie zwlekaj, wykorzystaj tę szansę i dowiedz się, jak możesz dołączyć do Policji. Przyjdź na dzień otwarty lub odwiedź Komendę Powiatową Policji w Świdnicy w dogodnym terminie. Twoja przyszłość może zacząć się już teraz!


Według informacji z: KPP Świdnica