Dzień Otwarty w KPP Świdnica: Poznaj zasady rekrutacji do Policji już dziś
13 czerwca br. Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy zaprasza na dzień otwarty. To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się, jakie wymogi należy spełnić, aby dołączyć do służby. Zainteresowani mogą poznać całą procedurę rekrutacyjną oraz złożyć dokumenty.
  1. Spotkanie odbędzie się 13 czerwca w godzinach 16:00-18:00.
  2. Możliwość rozmowy z funkcjonariuszami.
  3. Pomoc w wypełnieniu dokumentów rekrutacyjnych.
  4. Całoroczny nabór do służby w Policji.

Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy organizuje dzień otwarty, który odbędzie się 13 czerwca w godzinach od 16:00 do 18:00. Wydarzenie to ma na celu przybliżenie mieszkańcom procesu rekrutacji do służby w Policji oraz rozwianie wszelkich wątpliwości związanych z tym tematem. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Komendy przy ul. Jagiellońskiej 23.

Podczas dnia otwartego osoby zainteresowane będą mogły uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w Policji. To doskonała okazja, aby bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji i poszczególnymi jej etapami. Każdy uczestnik będzie miał możliwość rozmowy z funkcjonariuszami, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i podzielą się swoim doświadczeniem.

Dodatkowo, w trakcie spotkania, można będzie złożyć dokumenty rekrutacyjne oraz uzyskać fachową pomoc w ich wypełnieniu. To szczególnie ważne dla tych, którzy są zdecydowani na wstąpienie do Policji, ale potrzebują wsparcia w formalnościach.

Warto również pamiętać, że nabór do służby w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy prowadzony jest przez cały rok. Osoby, które nie mogą uczestniczyć w dniu otwartym, mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 do Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji przy ul. Jagiellońskiej 23. Kontakt telefoniczny jest możliwy pod numerami 47 87 55 203 oraz 47 87 55 121.

Najbliższe terminy przyjęć do Policji na rok 2024 to:

  • 8 lipca

  • 9 września

  • 30 października

  • 30 grudnia

Jeśli marzysz o służbie w Policji i chcesz dowiedzieć się więcej, nie przegap tej okazji. Przyjdź na dzień otwarty i przekonaj się, czy to ścieżka kariery dla Ciebie!


KPP Świdnica