To jak się prezentujemy bardzo często ma znaczenie w wielu sytuacjach życiowych. Wiadomo, że odpowiedni wygląd obowiązuje w przypadku sytuacji takich jak rozmowa o pracę, bankiet czy wystąpienie publiczne. Warto wtedy odpowiednio się przygotować na takie sytuacje tj. dobrać odpowiedni ubiór, elegancko ułożyć fryzurę. Klasyczna elegancja raczej nie przemija i nadal jest aktualna. Można to dostrzec oglądając ubrania w różnych sklepach odzieżowych dobrej jakości. Dobrze dobrany garnitur sprawia, że w przypadku rozmowy o pracę od razu jesteśmy postrzegani inaczej. Czy ubiór to jednak jedyny środek wyrazu naszej elegancji? Otóż, nie liczy się jeszcze zapach.

Perfumy wysokiej jakości

Szukając dobrych perfum warto mieć na uwadzę to by dobrze je dobrać pod siebie, jak np. https://indizio.pl/pl/producer/Narciso-Rodriguez/572# . Zapach ma za zadanie nie tylko dobrze pachnieć, ale też uwydatniac nasze najlepsze cechy. Elegancki zapach świetnie sprawdzi się w przypadku bardziej formalnych sytuacji. Gdy szukamy zapachu dobrej jakości warto rozglądać się za nimi w drogeriach dobrej jakości. Warto wspomnieć tu o indizio. Jest to drogeria z kosmetykami najlepszych marek takich jak Paco Rabanne, Estee Lauder, arganicare czy Narciso Rodriguez z której wyróżnić możemy bardzo ciekawe zapachy.

Narciso Rodriguez

Narciso Rodriguez zasłynął w ameryce swoim podejściem do mody. Rozpoczął karierę projektanta mody w 1997 roku. Wcześniej zdobywał doświadczenie pracując w innej znanej firmie modowej, mianowicie w Calvin Klein co świadczy o tym, że miał duże doświadczenie i wiedzę na temat mody. Prowadząc swój dom mody zyskiwał coraz to większe doświadczenie. W Ameryce było o nim głośno, szczególnie gdy Michelle Obama, żona ówczesnego prezydenta Ameryki wyszła w jego sukni. Nietrudno zatem się domyślić, że linia zapachów Narciso Rodriguez również musi być wyjątkowa. 

Jak prezentować się modnie i dobrze

Narciso Rodriguez for Her

Szukając dobrego zapachu damskiego warto zwrócić uwagę na wodę perfumowaną Narciso Rodriguez for Her. Jest to ciekawa kompozycja kwiatowo-drzewno-piżmowa z wyczuwalnymi nutami róży, piżma, żywicy bursztynowej czy drzewa sandałowego. Ten idealny na jesienne, lub wiosenne wieczory zapach uwydatnia cechy takie jak zmysłowość czy elegancja. Jest on niezwykle pociągający dla płci przeciwnej. Powstał w 2014 roku i do tej pory jest bardzo popularny wśród wielu eleganckich kobiet. 

Narciso  Rodriguez Rouge

Jeżeli szukamy zapachy, który uwydatni cechy takie jak pociąg cielesny, zmysłowość to warto zwrócić uwagę na Rouge. To zapach prawdziej kokietki. Sprawia, że żaden mężczyzna nie oprze się kobiecie otoczonej aurą tego zapachu. To wspaniała, zmysłowa kompozycja nut róży, irysa, kwiatu pomarańczy, cedru czy wanilii.

Narciso Rodriguez Bleu Noir for Him

Zapach ten z kolei jest elegancką kompozycją zapachową dla mężczyzn. To prawdziwy zapach atrakcyjnego i eleganckiego mężczyzny. Uwydatnie świetnie atrakcyjną męską tajemniczość. W połączeniu z dobrze skrojonym garniturem, zapach ten stworzy idealna kompozycje dla Panów w każdym wieku. Zapach ten łączy w świetny sposób wiele nut zapachowych między innymi  kardamon czy drzewo hebanowe.