Pończochy koronkowe - element, którym zachwycisz każdego mężczyznę

Pończochy na długo zniknęły z damskiej garderoby, by po wielu latach pojawić się na nowo - tym razem w nieco odświeżonej wersji. Choć dodają pewności siebie kobietom, nie umknął także spojrzeniom mężczyzn. W szczególności modele ozdobione koronką. Jeśli szukasz elementu garderoby, dzięki któremu Twój partner nie będzie mógł oderwać od Ciebie wzroku, nie możesz wybrać lepiej. Pończochy koronkowe sprawdzą się w tej roli doskonale.

Pończochy - kiedy sięgać po koronkowe modele?

W ofercie sklepów z bielizną odnajdziesz wiele modeli pończoch. Jednak to właśnie pończochy koronkowe zasługują na szczególną uwagę. Koronka od wielu pokoleń uważana jest za niezwykle zmysłowy i kobiecy materiał. W zestawieniu z funkcją, jaką pełnią pończochy stworzą idealny duet, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Koronka ukryta jest na samym udzie, przez co mogą ją zobaczyć wyłącznie wybrane przez nas oczy.

Z czym nosić koronkowe pończochy?

Zadaniem pończoch jest poprawa wyglądu nóg. Elastyczny, błyszczący materiał sprawia, że stają się one smuklejsze i wizualnie dłuższe. Jest to prosty sposób na to, by w zaledwie kilka sekund odmienić wygląd swoich łydek i ud. Biorąc pod uwagę funkcje, jakie pełnią pończochy, łatwo domyślić się, pod jakie stylizacje sprawdzą się najlepiej. Oczywiście pończochy będą doskonale współgrać z wszelkiego rodzaju spódnicami i sukienkami. Jeśli pragniesz dodać swojej kreacji nieco tajemniczości, wybierz długą sukienkę z rozcięciem na boku. Na pierwszy rzut oka Twoje pończochy nie będą widoczne, jednak gdy tylko materiał się rozchyli, oczom Twojego partnera ukaże się niezwykle kusząca, ozdobna koronka. Co najważniejsze, tym sama możesz decydować o tym, kiedy Twój partner zobaczy, że masz założone pończochy.

Czy potrzebujesz pasa do pończoch koronkowych?

W przeszłości założenie pończoch było możliwe tylko wówczas, gdy posiadałyśmy odpowiedni pas. Dziś również możemy z niego korzystać, jednak nie jest to koniecznością. Obecnie oferowane pończochy są samonośne. Wszystko za sprawą elastycznego materiału, który idealnie przylega do skóry. Mimo że ją opina, nie powoduje żadnych odkształceń czy dyskomfortu podczas noszenia. Materiał pończoch jest niczym druga skóra. Co ważne - ta lepsza, błyszcząca skóra. Jeśli chcesz zachwycać swoimi nogami podczas kolacji lub na ważnej uroczystości, nie ma nic lepszego niż pończochy koronkowe, którymi zachwycisz wszystkich wokół. Jest to najprostszym sposób na poprawę wyglądu nóg.