Rozlicz PIT w Gminie Świdnica i inwestuj w przyszłość swoich dzieci!

Rozliczając PIT w Gminie Świdnica, inwestujesz w przyszłość swoich dzieci! Jak to zrobić? Przeczytaj koniecznie!
- Inwestycje w edukację w Gminie Świdnica co zyskują mieszkańcy?
- Nabór do przedszkoli w Gminie Świdnica nie przegap okazji!
Inwestycje w edukację w Gminie Świdnica co zyskują mieszkańcy?
Gmina Świdnica stawia na rozwój edukacji, a mieszkańcy mają realny wpływ na jakość nauczania. Dzięki rozliczeniu podatku dochodowego w tej gminie, rodzice mogą przyczynić się do modernizacji żłobków, przedszkoli oraz szkół podstawowych. To właśnie te fundusze pozwalają na tworzenie nowoczesnych i komfortowych miejsc dla najmłodszych, które sprzyjają ich rozwojowi. Warto zaznaczyć GMINĘ WIEJSKĄ ŚWIDNICA jako miejsce zamieszkania podczas składania deklaracji PIT, aby wspierać lokalną oświatę i zapewnić swoim dzieciom jak najlepsze warunki do nauki.
Nabór do przedszkoli w Gminie Świdnica nie przegap okazji!
Dla rodziców, którzy starają się o miejsce w przedszkolu dla swoich pociech, mamy ważne wieści! Trwa nabór wniosków, a już teraz złożono 52% zgłoszeń. Warto pamiętać, że podatnicy wskazujący Gminę Świdnica jako miejsce zamieszkania mogą liczyć na dodatkowe punkty w procesie rekrutacji. To doskonała okazja, by zapewnić swoim dzieciom dostęp do wysokiej jakości edukacji.
Nie tylko wsparcie infrastruktury jest istotne uczestnictwo w akcji promocyjnej z nagrodami to dodatkowy atut! Szczegóły dotyczące akcji będą dostępne na stronie internetowej gminy oraz na jej fanpage’u na Facebooku. Zachęcamy do śledzenia tych informacji i aktywnego udziału!
Opierając się na: Gmina Świdnica
Ostatnie Artykuły

Ekologia wśród gier i zabawy. Świdnica szykuje trzy rodzinne pikniki

Żarowski festiwal wraca w trzech miejscach. Pojawi się kino offowe

Medale i żółta koszulka dla Jaworzyny Śląskiej po kolarskim weekendzie

Rowerowy rajd wraca do Świdnicy. Miejsca znikają z listy

Katarzyna Boni w Świdnicy - wieczór o lęku, klimacie i szukaniu wyjścia

W Jaworzynie Śląskiej zatrzymali kierowcę VW - alkomat nie zamknął sprawy

21-latek z zakazem wpadł w centrum - policja przerwała jazdę

Skoda pędziła 108 km/h w Świdnicy - policja zatrzymała 39-latka

RCB ostrzega przed pożarami lasów. W regionie rośnie ryzyko

Poranne kontrole w Świdnicy - policja sprawdza kierowców po alkoholu

Mammobus stanie przy stadionie. Bezpłatne badanie dla kobiet z Jaworzyny Śląskiej

Świdnica wybrała literacką perełkę - CZATBOT zgarnia główną nagrodę

Strażacy z Olszan dali drugie życie pojazdowi i świętowali wspólnie

