Jak opowiadać o muzyce w sieci — warsztaty dla twórców w Świdnicy

Świdnicki Ośrodek Kultury stawia obok sceny nowe narzędzie: ekran smartfona. W miejskim rytmie kultury lokalni muzycy i artyści mogą nauczyć się, jak przełożyć swoją twórczość na przekonującą i spójną obecność w social media, tak by publiczność wracała po emocje i budowała relację z zespołem.
- Jak Manufaktura Zespołów pokaże język, który działa w social media
- Zarejestruj się i przyjdź — udział jest bezpłatny i wymaga wcześniejszych zapisów
Jak Manufaktura Zespołów pokaże język, który działa w social media
Na warsztatach z cyklu Manufaktura Zespołów uczestnicy dowiedzą się, jak budować wizerunek bez udawania, wybierać formaty dopasowane do odbiorców i tworzyć angażujące treści krok po kroku. Prowadzący pokażą praktyczne triki — od prostego planu komunikacji po narzędzia, które porządkują pracę i zmniejszają frustrację. To szkolenie dla tych, którzy chcą, by profil był przedłużeniem sceny, a nie chaotycznym zbiorem postów. 😊
Zarejestruj się i przyjdź — udział jest bezpłatny i wymaga wcześniejszych zapisów
Organizatorem jest Świdnicki Ośrodek Kultury. Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy. Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz dostępny pod adresem https://sok.com.pl/wydarzenie/manufaktura-zespolow-warsztaty-komunikacji-social-media-dla-muzykow — udział jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy. Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Rytm i Ruch” — moduł Manufaktura Zespołów, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Organizator zachęca lokalnych twórców, by potraktowali spotkanie jako praktyczny warsztat nad własnym językiem w sieci — mniej teorii, więcej gotowych kroków do wdrożenia. Dla mieszkańca Świdnicy to okazja, by zamienić backstage w spójną historię opowiedzianą online.
na podstawie: ŚOK.
Ostatnie Artykuły
![[PIŁKA RĘCZNA] I Liga Mężczyzn (Grupa B) – ŚKPR Świdnica – KPR Wolsztyniak Wolsztyn 34:29. Ważne punkty gospodarzy w 25. kolejce](/images/mecz/thumbnails/skpr-swidnica-kpr-wolsztyniak-wolsztyn-30042026-3429.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] I Liga Mężczyzn (Grupa B) – ŚKPR Świdnica – KPR Wolsztyniak Wolsztyn 34:29. Ważne punkty gospodarzy w 25. kolejce

Bezpłatne zajęcia dla dzieci w Świdnicy. Trwa nabór do OIK

Debiut z Żarowa trafi do biblioteki. Aleksandra Ziają opowie o swojej książce

Darmowe szkolenia i certyfikat dla NGO. Rusza nowy nabór

Ceramika, kwiaty i muzyka - Świdnica pokazała eko-sztukę

Defibrylatory już trafiają do gminy. Będą w sołectwach i przy dworcu

Lodówka społeczna w nowym miejscu. W Żarowie działa już całą dobę

W Żarowie rodzinny rajd i biało-czerwone rowery. Trasa ma 10 kilometrów

Zestaw 2026 wraca do Świdnicy i znów rozgrzeje fotograficzną scenę

Konkurs trębaczy myśliwskich wraca do Świdnicy. Będzie parada i nagrody

Młodzież ze Strzegomia i Niemiec szukała wspólnego języka

Teatr wejdzie do szkoły. Uczniowie z Jaworzyny Śląskiej dostaną więcej niż spektakl

Myślała, że pomaga siostrze - kod BLIK kosztował ją blisko 1000 zł

