W SP w Żarowie rozdano świadectwa. Wakacje zaczęły się od gratulacji

W SP w Żarowie rozdano świadectwa. Wakacje zaczęły się od gratulacji

W szkolnych korytarzach w Żarowie pojawiła się dziś ta szczególna mieszanka ulgi, radości i napięcia, która zwykle towarzyszy ostatniemu dzwonkowi. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy odebrali świadectwa oraz nagrody za wyniki w nauce. Dyrektor Barbara Nowak skierowała do nich, a także do nauczycieli i pracowników szkoły, życzenia udanych i bezpiecznych wakacji.

To był moment, w którym zamknięto kolejny rok pracy, a przed dziećmi i młodzieżą otworzyły się tygodnie odpoczynku. W szkolnej rzeczywistości to ważna chwila nie tylko dla tych, którzy kończą z dobrymi ocenami, ale dla wszystkich, którzy przez wiele miesięcy pracowali na swój wynik.

W placówce przypomniano też, kiedy znów zabrzmi szkolny dzwonek. Uczniowie mają wrócić do szkoły 1 września.

na podstawie: Urząd Miejski w Żarowie.