Wsparcie dla aspiranta Piotra Owczarka w akcji #DzielnicaBEZstrachu
W naszym mieście ruszyła wyjątkowa inicjatywa, która ma na celu wyróżnienie tych, którzy na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo. "Dzielnica bez strachu" to akcja społeczna, która pozwala mieszkańcom docenić pracę swoich dzielnicowych. Wśród nominowanych znalazł się asp. Piotr Owczarek, reprezentujący Komisariat Policji w Strzegomiu. To idealna okazja, by pokazać nasze wsparcie i uznanie dla tych, którzy są z nami na pierwszej linii obrony przed niebezpieczeństwem.
  • Druga edycja akcji społecznej #DzielnicaBEZstrachu już trwa.
  • Zagłosuj na asp. Piotra Owczarka, który pełni służbę w naszym mieście.
  • Twoje wsparcie może pomóc mu zdobyć tytuł #SuperDzielnicowy 2024.
  • Kontakt do asp. Owczarka: tel. 47 87 554 42, kom. 797 306 407, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Współorganizatorem akcji jest Telewizja Puls oraz aktorzy popularnego serialu "Dzielnica strachu", którzy wspólnie z Komendą Główną Policji pragną zwiększyć świadomość społeczną na temat pracy dzielnicowych. Asp. Piotr Owczarek jest jednym z tych, którzy na co dzień dbają o porządek i bezpieczeństwo w naszej dzielnicy. Obszar jego działania to nie tylko centralne ulice miasta, ale także mniej znane zakątki, które wymagają równie dużego zaangażowania i uwagi.

Zachęcamy każdego, kto czuje, że praca asp. Owczarka zasługuje na uznanie, do wsparcia go w tej akcji. Głosowanie jest prostym sposobem, by pokazać, jak bardzo cenimy poświęcenie i trud włożony w codzienną służbę na rzecz naszej wspólnoty. Niech ten gest wsparcia będzie dla naszych dzielnicowych motywacją do dalszej, niesłabnącej służby.

Wszystkie szczegóły dotyczące akcji oraz sposób głosowania można znaleźć na oficjalnej stronie inicjatywy. To tam możecie wyrazić swoje poparcie dla asp. Piotra Owczarka, dzięki któremu nasze ulice stają się bezpieczniejsze. Nie zapomnijcie również podzielić się swoją decyzją z innymi – każdy głos ma znaczenie.


Na podstawie: Policja Świdnica