Bezpłatne spotkanie o funduszach europejskich na działalność gospodarczą w poniedziałek 27 maja
Już w najbliższy poniedziałek mieszkańcy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak uzyskać wsparcie z funduszy europejskich na założenie własnej firmy. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego i jest bezpłatne.
  1. Spotkanie odbędzie się 27 maja w godzinach 10.00-12.30.
  2. Miejsce: pokój 104, I piętro Urzędu Miejskiego.
  3. Specjalista z Legnicy przedstawi możliwości wsparcia z funduszy UE.
  4. Program obejmuje informacje o dotacjach i pożyczkach.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na bezpłatne spotkanie dotyczące funduszy europejskich na założenie działalności gospodarczej. Wydarzenie odbędzie się 27 maja (poniedziałek) w godzinach od 10.00 do 12.30, w pokoju 104 (I piętro) w siedzibie Urzędu Miejskiego.

Podczas spotkania, specjalista z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Legnicy, przedstawi aktualne i przyszłe możliwości uzyskania wsparcia finansowego w ramach budżetu UE na lata 2021-2027. Uczestnicy dowiedzą się, jakie są dostępne formy wsparcia, takie jak dotacje i pożyczki, które mogą pomóc w założeniu własnej firmy.

Spotkanie to jest doskonałą okazją dla wszystkich, którzy planują rozpocząć działalność gospodarczą i chcą skorzystać z dostępnych środków unijnych. Specjalista odpowie na wszelkie pytania i przedstawi szczegółowe informacje na temat procedur aplikacyjnych oraz warunków, jakie należy spełnić, aby otrzymać dofinansowanie.

Nie przegap tej szansy, aby dowiedzieć się, jak zrealizować swoje biznesowe marzenia dzięki wsparciu z funduszy europejskich. Zarezerwuj czas w swoim kalendarzu i przyjdź na spotkanie, aby uzyskać cenne informacje i wsparcie ekspertów.


Opierając się na: Urząd Miejski Świdnica