Piknik charytatywny z okazji Dnia Psa w niedzielę w Parku Centralnym
W najbliższą niedzielę odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Piknik z okazji Dnia Psa. To doskonała okazja, by spędzić czas na świeżym powietrzu, a jednocześnie wesprzeć Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy. Przygotowano bogaty program pełen atrakcji dla całej rodziny.

Rozpoczęcie dnia z medytacją i jogą

Już od samego rana, o godzinie 10:00, zapraszamy na medytację i jogę, którą poprowadzi Sylwia Toporkiewicz z Chodź Odpocznij. To doskonały sposób na rozpoczęcie dnia w harmonii i spokoju, przygotowując się na dalsze atrakcje pikniku.

Pokazy i występy artystyczne

O godzinie 11:00 na scenie pojawią się Mażoretki Royals, które zaprezentują swoje umiejętności w efektownym pokazie. Ich występ to gwarancja niezapomnianych wrażeń i świetnej zabawy dla wszystkich uczestników pikniku.

Sport i rekreacja dla każdego

Od 12:00 ruszają biegi charytatywne na dystansach 1000 m oraz 2000 m, organizowane przez Powiatowe Zrzeszenie LZS oraz Świdnicką Grupę Biegową. To świetna okazja, by połączyć aktywność fizyczną z pomocą potrzebującym zwierzętom.

Artystyczne warsztaty i malowanie buziek

O godzinie 13:00 w Klubie Łaźnia rozpocznie się malowanie obrazów przy winie, prowadzone przez Victorię Golińczak. Równocześnie, w godzinach 13:00-15:00, dzieci będą mogły skorzystać z malowania buziek, które przygotuje NamaLoveAna. To doskonała okazja, by rozwijać kreatywność i spędzać czas w twórczy sposób.

Akcja czipowania i inne atrakcje

W godzinach 13:30-15:30 odbędzie się akcja czipowania zwierząt, podczas której weterynarz na miejscu wykona zabiegi czipowania. To niezwykle istotne, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych pupili. O godzinie 14:00 Marta Dobiega poprowadzi naukę podstaw tańca bachata, a o 15:00 zapraszamy na Frog zumbę – zajęcia taneczne dla dorosłych i dzieci.

Muzyczne zakończenie pikniku

Na zakończenie dnia, o godzinie 17:00, na scenie plenerowej w Łaźni wystąpi zespół Nofan, grający rock i blues. Ich koncert będzie doskonałym zwieńczeniem pełnego atrakcji dnia, a jednocześnie okazją do wsparcia schroniska.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w pikniku. To nie tylko świetna zabawa, ale również szansa na pomoc bezdomnym zwierzętom i spędzenie dnia w gronie rodziny i przyjaciół. Do zobaczenia w Parku Centralnym w Świdnicy!


Na podst. Starostwo Powiatowe w Świdnicy