Magiczna Opowieść Wigilijna” w Świdnicy odkryj niezwykłe chwile!

W nadchodzący weekend mieszkańcy GminyŚwidnica będą mieli niepowtarzalną okazję, aby zanurzyć się w magię świąt Bożego Narodzenia. W filii Biblioteki Publicznej w Lutomi Dolnej odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które przeniesie uczestników do świata klasyki literatury Opowieści Wigilijnej” autorstwa Charlesa Dickensa. To spotkanie to nie tylko literacka uczta, ale także doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi.
- Spotkanie z klasyką w Lutomi Dolnej
- Wzruszająca historia o przemianie i nadziei
- Zaproszenie do wspólnego przeżywania magii świąt
Spotkanie z klasyką w Lutomi Dolnej
Wydarzenie zaplanowane na 17 grudnia o godzinie 17:00 z pewnością przyciągnie miłośników literatury oraz tych, którzy pragną poczuć magię świąt. Opowieść Wigilijna” to historia, która od lat porusza serca czytelników na całym świecie. W Lutomi Dolnej, w przytulnej atmosferze biblioteki, uczestnicy będą mieli szansę na wspólne odkrywanie przesłania tej ponadczasowej opowieści.
Wzruszająca historia o przemianie i nadziei
Opowieść Wigilijna” to nie tylko opowieść o duchu świąt, ale także o przemianie, nadziei i miłości. Wspólne czytanie tej klasyki to doskonała okazja, aby zatrzymać się na chwilę w codziennym zgiełku i zastanowić się nad wartościami, które są szczególnie ważne w okresie Bożego Narodzenia. Uczestnicy będą mieli szansę na refleksję nad tym, co naprawdę liczy się w życiu, a także na wymianę myśli i emocji z innymi.
Zaproszenie do wspólnego przeżywania magii świąt
Wszystkich mieszkańców Gminy Świdnica serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wstęp jest wolny, co sprawia, że każdy może dołączyć do tej literackiej podróży. Spotkanie w Lutomi Dolnej to nie tylko okazja do obcowania z literaturą, ale także do budowania wspólnoty i dzielenia się radością z nadchodzących świąt. Niech ta Opowieść Wigilijna” stanie się inspiracją do refleksji i wzajemnej życzliwości w tym szczególnym czasie.
Na podstawie: Urząd Gminy w Świdnicy
Ostatnie Artykuły

W Oddziale Prewencji Policji we Wrocławiu ruszy pobór krwi dla każdego chętnego

Krakowiak, polonez i wielkie emocje. Przedszkolaki skradły scenę

Rzadki koncert w Kościele Pokoju – Za siódmą górą wraca do Świdnicy

Świętojański piknik szuka wystawców. Stoiska są bezpłatne

Blisko 3 promile i od razu zajęcie auta - nocna kontrola w Świdnicy

Świdnicka biblioteka rozgrzewa przed iKROPKĄ reportażami o podziałach

ZA SIÓDMĄ GÓRĄ wraca do Świdnicy z muzyką, która nie spieszy się nigdzie

W Żarowie ruszą warsztaty dla kobiet. Będzie samoobrona i pierwsza pomoc

Polsko-czeski dzień w Świdnicy. Tylko 45 miejsc na wspólne spotkanie

Sportowy start Dni Żarowa. W programie wędki, piłka i koszykówka

Żarów szykuje święto i odbudowę po powodzi. Nowy numer gazety odsłania plany

Świdnickie służby sprawdziły gotowość. W centrum były epidemie i alarmy

W bibliotece w Świdnicy dzieci otworzyły drzwi do świata Pana Kleksa

