Warsztaty robotyki dla dzieci w Świdnicy 9 czerwca zapisz się już dziś

1 min czytania
Warsztaty robotyki dla dzieci w Świdnicy 9 czerwca zapisz się już dziś

Wyjątkowa okazja dla najmłodszych mieszkańców Świdnicy! Już 9 czerwca dzieci mogą zanurzyć się w fascynujący świat robotyki i nowoczesnych technologii podczas specjalnych warsztatów organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną. To niepowtarzalna szansa, by rozwijać kreatywność i logiczne myślenie w praktyce!

Świdnicka biblioteka zaprasza na warsztaty robotyki dla dzieci

W sercu Świdnicy, w przestronnej Sali edukacyjnej na drugim piętrze Miejskiej Biblioteki Publicznej, odbędzie się niezwykłe wydarzenie skierowane do młodych pasjonatów techniki. 9 czerwca w godzinach od 17:00 do 18:00 dzieci w wieku od 6 do 9 lat będą miały okazję poznać podstawy budowania i programowania robotów. Zajęcia zostały przygotowane tak, aby nauka przebiegała przez zabawę, co sprzyja rozwijaniu zarówno wyobraźni, jak i umiejętności analitycznych.

Jak zapisać dziecko na zajęcia i dlaczego warto

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zainteresowani rodzice powinni jak najszybciej zgłosić udział swojego dziecka pod numerem telefonu 74/640-09-42. Warsztaty są finansowane dzięki wsparciu Gminy Miasto Świdnica, co pozwala na bezpłatny udział uczestników. To doskonała okazja, aby dzieci mogły nie tylko zdobyć nowe umiejętności, ale także spędzić czas w twórczym i inspirującym otoczeniu.

Opierając się na: MBP w Świdnicy

Autor: krystian