KPP Świdnica zachęca do głosowania na aspirant Martę Balewicz w akcji #DzielnicaBEZstrachu
W naszej społeczności każdy bohater zasługuje na uznanie. Właśnie teraz masz niepowtarzalną szansę, aby Twoja dzielnicowa, mł. asp. Marta Balewicz, została wyróżniona jako #SuperDzielnicowy 2024. Ta inicjatywa ma na celu docenienie codziennej pracy naszych lokalnych stróżów prawa, którzy dbają o nasze bezpieczeństwo.
  1. Inicjatywa #DzielnicaBEZstrachu startuje po raz drugi, z udziałem Telewizji Puls i aktorów serialu "Dzielnica strachu".
  2. Mieszkańcy mają możliwość głosowania na swojego dzielnicowego poprzez wypełnienie formularza dostępnego w internecie.
  3. Mł. asp. Marta Balewicz reprezentuje rejon służbowy obejmujący gminę Świdnica i okolice, będąc blisko społeczności.
  4. Kontakt do mł. asp. Marty Balewicz jest dostępny dla wszystkich, którzy chcieliby wyrazić swoje wsparcie bądź potrzebują bezpośredniej pomocy.

Wybór #SuperDzielnicowego to nie tylko forma podziękowania za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa i porządku. To również okazja, aby pokazać, jak ważną rolę pełnią dzielnicowi w naszym codziennym życiu. Mł. asp. Marta Balewicz z Posterunku Policji w Słotwinie, dzięki swojej ciężkiej pracy i zaangażowaniu, zyskała szansę na to prestiżowe wyróżnienie. Jej rejon służbowy to obszary takie jak Burkatów, Komorów, czy Witoszów Górny, gdzie na co dzień dba o porządek i bezpieczeństwo mieszkańców.

Aby wesprzeć kandydaturę mł. asp. Marty Balewicz, wystarczy oddać na nią głos. Proces ten jest prosty i szybki - potrzebne jest jedynie wypełnienie formularza dostępnego online, gdzie można również wyrazić, dlaczego to właśnie ona powinna otrzymać tytuł #SuperDzielnicowy 2024. To wyjątkowa okazja, aby nasza społeczność mogła w jedności pokazać wdzięczność za poświęcenie i pracę, którą codziennie wykonują nasi dzielnicowi.

Kontaktując się bezpośrednio z mł. asp. Martą Balewicz, możesz również przekazać swoje uwagi lub zgłosić problem, który wymaga interwencji. Warto pamiętać, że bliska współpraca z lokalnymi funkcjonariuszami buduje silniejszą, bezpieczniejszą i bardziej zintegrowaną społeczność.


Wg inf z: KPP Świdnica