Adam Kłyszejko nominowany na Super Dzielnicowego Słotwiny w akcji #DzielnicaBEZstrachu
W naszej społeczności pojawia się niepowtarzalna okazja, by uhonorować jednego z naszych najbardziej zaangażowanych obrońców porządku publicznego. Aspirant sztabowy Adam Kłyszejko, reprezentujący Posterunek Policji w Słotwinie, staje do rywalizacji o miano #SuperDzielnicowy 2024. Jego codzienna służba i poświęcenie dla mieszkańców naszej gminy mogą zostać docenione w ogólnopolskiej akcji #DzielnicaBEZstrachu, wspieranej przez rozpoznawalne twarze i instytucje. To moment, w którym każdy z nas może pokazać swoje wsparcie.
  1. Inicjatywa #DzielnicaBEZstrachu wchodzi w drugą edycję, angażując społeczność w promowanie bezpieczeństwa.
  2. Asp. szt. Adam Kłyszejko reprezentuje Posterunek Policji w Słotwinie, konkurując o tytuł #SuperDzielnicowy 2024.
  3. Zaangażowanie społeczności może wpłynąć na wynik rywalizacji – głosowanie odbywa się poprzez wypełnienie formularza dostępnego online.
  4. Mieszkańcy gminy Świdnica mają szansę wesprzeć swojego dzielnicowego, podkreślając jego codzienne zaangażowanie w zapewnianie bezpieczeństwa.

Aspirant sztabowy Adam Kłyszejko jest dobrze znany mieszkańcom gminy Świdnica, obejmującej takie miejscowości jak Bojanice, Bystrzyca Dolna czy Lutomia Mała. Jego działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa i wsparcie lokalnej społeczności mogą teraz zostać docenione na szerszym forum. Współpraca z aktorami popularnego serialu "Dzielnica strachu" oraz wsparcie Komendy Głównej Policji podkreślają znaczenie inicjatywy, która ma na celu nie tylko promowanie poszczególnych funkcjonariuszy, ale również budowanie poczucia wspólnoty i bezpieczeństwa wśród mieszkańców.

Podnoszenie świadomości na temat roli dzielnicowego w społeczności lokalnej oraz uznawanie ich codziennego wkładu w bezpieczeństwo jest kluczowe. Adam Kłyszejko, reprezentując Posterunek Policji w Słotwinie, jest doskonałym przykładem takiego zaangażowania. Jego codzienne działania, mające na celu ochronę i wsparcie mieszkańców, zasługują na nasze uznanie i wsparcie.

Głosowanie na asp. szt. Adama Kłyszejko jest nie tylko wyrazem uznania dla jego pracy, ale także okazją do zwiększenia widoczności ważnej roli, jaką pełnią dzielnicowi w naszym życiu. Zachęcam wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w tej akcji i pokazania, że nasze lokalne społeczności potrafią docenić trud i zaangażowanie tych, którzy dbają o nasze bezpieczeństwo każdego dnia.


Na podst. KPP Świdnica