KPP Świdnica zachęca do głosowania na mł. asp. Rafała Jarosza w akcji #DzielnicaBEZstrachu
W naszej społeczności pojawia się wyjątkowa okazja, by docenić tych, którzy na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo. Młodszy aspirant Rafał Jarosz z Posterunku Policji w Słotwinie jest nominowany do tytułu Super Dzielnicowego 2024. To moment, aby pokazać nasze wsparcie i uznanie dla jego pracy.
  1. Akcja #DzielnicaBEZstrachu organizowana jest przez Telewizję Puls, aktorów serialu "Dzielnica strachu" i Komendę Główną Policji.
  2. Mieszkańcy mają szansę oddać głos na mł. asp. Rafała Jarosza poprzez wypełnienie formularza na dedykowanej stronie.
  3. Podczas głosowania należy uzasadnić, dlaczego mł. asp. Rafał Jarosz zasługuje na tytuł Super Dzielnicowego.
  4. Dzielnicowy Jarosz pełni służbę na terenie gminy Świdnica, obejmującej wiele miejscowości.

W codziennym zgiełku, pełnym wyzwań i niespodziewanych wydarzeń, niezmiennie ważna jest rola tych, którzy służą pomocą i ochroną. Młodszy aspirant Rafał Jarosz jest jedną z takich osób - nie tylko pełni swoje obowiązki, ale również buduje mosty między społecznością a policją. Jego nominacja do tytułu Super Dzielnicowego jest okazją, aby pokazać, jak bardzo cenimy bezpieczeństwo i spokój, które nam zapewnia.

Nominacja mł. asp. Rafała Jarosza to nie tylko wyróżnienie dla niego samego, ale również dla całej społeczności. To dowód na to, że praca, którą wykonuje na co dzień, ma realny wpływ na poprawę jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców. Dzielnicowy Jarosz, reprezentujący Posterunek Policji w Słotwinie, jest gotowy do podjęcia każdego wyzwania, aby zapewnić spokój i bezpieczeństwo w naszym regionie.

Region służbowy mł. asp. Rafała Jarosza to mozaika miejscowości, w których każdy mieszkaniec zasługuje na spokój i bezpieczeństwo. Od Boleścina po Zawiszów, każda z tych miejscowości jest codziennym polem działania dzielnicowego Jarosza. Jego nominacja w konkursie na Super Dzielnicowego jest szansą, by pokazać, że doceniamy jego trud i zaangażowanie w zapewnienie nam bezpiecznego środowiska.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w akcji #DzielnicaBEZstrachu i oddania głosu na mł. asp. Rafała Jarosza. To nie tylko sposób, by wyrazić nasze uznanie dla jego pracy, ale również okazja do zbudowania jeszcze silniejszej wspólnoty, w której bezpieczeństwo jest wspólnym priorytetem.


Opierając się na: KPP Świdnica