Policja w Strzegomiu szuka sprawcy zniszczenia banerów wyborczych
W naszym mieście doszło do aktu wandalizmu, który narusza fundamenty demokratycznego procesu wyborczego. Nieznany sprawca dokonał zniszczenia banerów wyborczych. Policja zwraca się z apelem o pomoc w identyfikacji osoby, której wizerunek uchwyciły kamery monitoringu.
  1. Zniszczenie materiałów wyborczych miało miejsce w nocy z 26 na 27 lutego.
  2. Zdarzenie zarejestrowano na ulicach: Dolnej 44, Krótkiej oraz na skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Kościuszki.
  3. Policjanci z Komisariatu w Strzegomiu poszukują świadków oraz osób posiadających informacje o sprawcy.
  4. Osoby mogące pomóc w śledztwie proszone są o kontakt pod numerami: 47 87 55 400 lub 47 87 55 432.

Nocny cień wandalizmu padł na nasze miasto, zostawiając za sobą zniszczone banery wyborcze. W tle tego wydarzenia, które zakłóciło spokój naszych ulic, kryje się obraz osoby, która może być kluczem do rozwiązania tej zagadki. Policjanci, korzystając z nowoczesnych narzędzi w postaci monitoringu, zdołali zabezpieczyć materiał dowodowy. Teraz, aby doprowadzić sprawę do końca, potrzebują wsparcia mieszkańców.

Wspólnie możemy stanąć na straży naszej lokalnej demokracji i pomóc w ujęciu sprawcy. To przypomnienie, że każdy z nas ma wpływ na bezpieczeństwo i porządek w przestrzeni publicznej. Policja podkreśla, że gwarantuje anonimowość wszystkim, którzy zdecydują się pomóc w tej sprawie.

Jeśli noc ta była świadkiem Twoich spacerów lub powrotów do domu i coś zauważyłeś, co może pomóc w identyfikacji sprawcy, nie zwlekaj. Twoja czujność i gotowość do działania mogą przyczynić się do szybkiego rozwiązania tej sprawy.


Źródło: Policja Świdnica