Wspieraj lokalnych bohaterów: Wojciech Plizga z Żarowa nominowany do tytułu Super Dzielnicowego
W naszej społeczności pojawia się okazja do wyróżnienia jednostki, która na co dzień dba o nasze bezpieczeństwo. Mowa o aspirancie sztabowym Wojciechu Plizdze, dzielnicowym z Komisariatu Policji w Żarowie, który został nominowany do tytułu #SuperDzielnicowy 2024. To moment, by pokazać nasze wsparcie i uznanie dla pracy, jaką wykonuje na rzecz mieszkańców.
  • Inicjatywa #DzielnicaBEZstrachu rusza z drugą edycją.
  • Do udziału w głosowaniu zachęcają Telewizja Puls oraz aktorzy serialu "Dzielnica strachu".
  • Głosowanie odbywa się poprzez wypełnienie formularza na dedykowanej stronie.
  • Asp. szt. Wojciech Plizga reprezentuje Komisariat Policji w Żarowie.

Wybór #SuperDzielnicowego to nie tylko uznania dla indywidualnej pracy policjanta, ale również okazja do zwrócenia uwagi na znaczenie bezpieczeństwa w naszej codzienności. Aspirant sztabowy Wojciech Plizga, swoją służbą na terenie Żarowa, pokazał, że bezpieczeństwo mieszkańców jest dla niego priorytetem. Jego zaangażowanie przekłada się na realne działania, które zwiększają nasze poczucie bezpieczeństwa.

Każdy z nas ma możliwość oddania głosu na asp. szt. Wojciecha Plizgę, dzięki czemu możemy nie tylko podziękować mu za jego codzienną służbę, ale również przyczynić się do dalszego promowania działań na rzecz bezpiecznej dzielnicy. Informacje o sposobie głosowania oraz szczegółach konkursu znajdują się na stronie inicjatywy, do której dostęp uzyskamy poprzez odpowiednie kanały informacyjne.

Podkreślmy razem wartość bezpiecznej społeczności, doceniając tych, którzy na co dzień dbają o nasz spokój. Głosujmy na asp. szt. Wojciecha Plizgę, pokazując, że nasza dzielnica stoi za swoimi obrońcami. To również sposób, by pokazać młodszym mieszkańcom wartość zaangażowania na rzecz wspólnoty.


Źródło: Policja Świdnica