To już 11 edycja ogólnopolskiej akcji zbiórki krwi. Do 23 grudnia oddając ten najcenniejszy dar, użyjmy hasła ,,Nasza krew – nasza Ojczyzna". A wszystko po to, aby uczcić Narodowe Święto Niepodległości. Akcja organizowana przez Straż Graniczną objęta jest honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. W niedzielę 4 grudnia br. w godz. 9:00 - 13:00 krew będzie można oddać w Jaworze. Zapraszamy na jaworski Rynek!

Akcja skierowana jest do funkcjonariuszy i pracowników służb mundurowych. Oddając krew i osocze ratujesz zagrożone życie. Wartość krwi doceniamy najczęściej dopiero w obliczu tragedii swoich bliskich lub gdy dzięki niej sami wracamy do zdrowia. Oddanie krwi jest największym dowodem ludzkiej solidarności i miłości.

Głównym celem akcji jest popularyzacja honorowego krwiodawstwa połączona z propagowaniem tradycji wiernej służby Ojczyźnie. W ten sposób służby mundurowe chcą podkreślić, że funkcjonariusz jest w każdych warunkach gotowy nieść pomoc, a także ratować ludzkie życie.

Wszystkich krwiodawców oraz osoby, które do tej pory nie miały możliwości oddania krwi serdecznie zapraszamy na jaworski Rynek w niedzielę 4 grudnia br. w godz.  9:00 - 13:00.

Podziel się tym, co najsenniejsze! Podaruj komu życie!
________________________________
Oficer Prasowy KPP w Jaworze
asp.szt. Ewa Kluczyńska
tel. 603 039 942