Ograniczenia w parkowaniu na remontowanym podwórku


26 stycznia rozpocznie się kolejny etap robót budowlanych na terenie podwórka w obrębie ulic Grodzkiej oraz Kotlarskiej. W pierwszej kolejności nastąpią dostawy materiałów budowlanych oraz rozpoczną się prace ziemne, w związku z tym na ww. obszarze wystąpią utrudnienia w dojeździe do garaży i posesji lub czasowy brak takiego dojazdu.  Od poniedziałku, 30 stycznia nastąpi brak możliwości parkowania.

W pierwszym etapie z parkowania wyłączony zostanie obszar zaznaczony na mapie na czerwono, czyli wjazd od ulicy Kotlarskiej oraz podwórko na wysokości ulicy Grodzkiej 7,9,11. Teren zaznaczony na żółto będzie dostępny dla mieszkańców i właścicieli, jednak dojazd do niego będzie przechodził przez teren budowy, w związku z czym prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie jazdy. Informacji w zakresie wyłączeń  z ruchu, w zależności od zaawansowania robót budowlanych, udziela Wydział Przetargów i Inwestycji Miejskich - Sławomir Bielski, tel. 74/ 856 28 66, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..    

Dziękujemy za Państwa cierpliwość i wyrozumiałość. Przypomnimy, że realizacja prac związanych z rewitalizacją podwórek przy ulicach Grodzkiej i Franciszkańskiej zaplanowana została do końca października 2023 roku. Zarówno wykonawca, jak i pracownicy Wydziału Przetargów i Inwestycji Miejskich dokładają wszelkich starań, aby prace te przebiegały możliwie szybko  i sprawnie.

mapa podwórko Grodzka-Kotlarska