Od 1 lipca rolkowisko w Świdnicy zaprasza na letnią zabawę na kółkach

Świdnickie lodowisko zmienia się na lato! Już od 1 lipca miłośnicy jazdy na rolkach i wrotkach mogą korzystać z nowej, letniej atrakcji przygotowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. To doskonała okazja, by aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu i poczuć wiatr we włosach!
- Letnia odsłona Świdnickiego OSiR-u zaprasza na rolkowisko
- Co warto wiedzieć przed pierwszą jazdą na rolkowisku w Świdnicy
Letnia odsłona Świdnickiego OSiR-u zaprasza na rolkowisko
W sercu Świdnicy, tam gdzie zimą króluje lodowisko, teraz rozbrzmiewa radosny stukot rolek i wrotków. Od 1 lipca każdy, kto kocha dynamiczną jazdę, znajdzie tu swoje miejsce. Rolki i wrotki to świetna forma rekreacji, a świdnickie rolkowisko jest dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00–19:00. To idealny sposób na letnie popołudnia dla osób w każdym wieku.
Co warto wiedzieć przed pierwszą jazdą na rolkowisku w Świdnicy
Osoby odwiedzające rolkowisko muszą pamiętać o własnym sprzęcie – zarówno rolki, jak i wrotki powinny mieć kółka, które nie uszkodzą nawierzchni. Bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego zalecane jest korzystanie z kasku ochronnego. Co ważne, kask można otrzymać przy zakupie biletu wstępu za 15 zł, który uprawnia do całodziennej jazdy bez ograniczeń.
Bilety są dostępne zarówno w kasie obiektu, jak i w biletomacie, co ułatwia szybkie wejście na tor. To świetna wiadomość dla tych, którzy chcą spontanicznie wybrać się na przejażdżkę lub zaplanować aktywny dzień z rodziną czy przyjaciółmi.
Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz kolejny pokazuje, że potrafi dostosować ofertę do potrzeb mieszkańców i sezonowych zmian. Rolkowisko to nie tylko sportowa alternatywa dla zimowego lodowiska, ale także miejsce spotkań i dobrej zabawy na świeżym powietrzu.
Źródło: OSiR Świdnica
![]()
Ostatnie Artykuły

Jaki kamień wybrać do pierścionka zaręczynowego?

Jedenaście nauczycielek z awansem. Gmina Świdnica stawia na bezpieczeństwo

Mieszkanka gminy Świdnica uratowała tonącego nad jeziorem Como

Podium w deszczu i mocne miejsca w górach. Kolarze GLKS na dwóch trasach

Motocykliści na drogach: sekunda brawury może skończyć się tragedią

Bilety miesięczne na linię 315 już dostępne dla uczniów z Żarowa

Nowe klasy mundurowe na Dolnym Śląsku. Jest w nich także Żarów

Rafał Brzoska rozpoczyna inicjatywę 150% i apeluje o zmianę zasad odpowiedzialności platform za fałszywe reklamy

Świdnickie wakacje na skwerze - Biblioteka zamienia piątek w przygodę

Śmieci porzucone w Bojanicach. Policjanci ustalili sprawcę w kilka godzin

Jan Himilsbach zostaje w Strzegomiu. Rzeźba ma już stałe miejsce

Burze i ulewy nad powiatem świdnickim. Możliwy grad i silny wiatr

Rolnicy odpowiedzą na pytania GUS. Badanie obejmie produkcję i grunty

Roboty na trasie Wierzbna–Wiśniowa. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami
Przydatne dane teleadresowe
- Urząd Miejski w Żarowie - kontakt, godziny, wydziały i e-usługi
- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdniku - kontakt, godziny, orzeczenia, dofinansowania
- Komenda Powiatowa PSP w Świdniku - kontakt, godziny, JRG, opinie ppoż
- Miejska Biblioteka Publiczna w Piaskach - adres, filie, godziny i katalog online
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Henryka Sienkiewicza w Świdniku - oferta, zapisy, kontakt
- Urząd Miejski w Świebodzicach - kontakt, godziny, wydziały i e-usługi
