Bezpieczna bankowość online dla seniorów – webinarium 24 kwietnia
Seniorzy nauczycie się bezpiecznego korzystania z bankowości internetowej! Już 24 kwietnia odbędzie się specjalne szkolenie online.
  • Data i czas: 24 kwietnia 2024, 10:00 - 12:30
  • Organizatorzy: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego i Komenda Główna Policji
  • Dla kogo: Seniorzy i ich opiekunowie
  • Rejestracja: Możliwość zgłoszeń indywidualnych i grupowych

W odpowiedzi na rosnącą liczbę oszustw internetowych skierowanych przeciwko seniorom, Urząd Komisji Nadzoru Finansowego we współpracy z Komendą Główną Policji organizuje webinarium edukacyjne. Celem spotkania jest podniesienie świadomości naszych starszych obywateli na temat bezpieczeństwa w sieci, szczególnie w zakresie korzystania z bankowości elektronicznej.

Zaproszenie kierowane jest nie tylko do seniorów, ale również do osób prowadzących domy seniora, kluby, domy pomocy społecznej czy biblioteki, które mogą uczestniczyć w webinarium grupowo. Wszystko to, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z praktycznej wiedzy, jaką przekażą eksperci.

Do udziału w spotkaniu wystarczy stabilne połączenie internetowe. Uczestnicy będą mogli dołączyć do webinarium za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji, co ułatwi dostęp osobom mniej zaawansowanym technologicznie.

Rejestracja na webinarium jest już otwarta i potrwa aż do dnia wydarzenia. Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny, co stanowi dodatkowy atut dla wszystkich zainteresowanych. Organizatorzy zapewniają, że wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje techniczne niezbędne do udziału w spotkaniu.

Spotkanie online „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów” to świetna okazja, by zyskać cenne umiejętności i wiedzę, która może ochronić przed nieuczciwymi praktykami w sieci. Zachęcamy do zapisów i aktywnego udziału w tej ważnej inicjatywie.


Opierając się na: Policja Świdnica